Vsetínská noc 2017

29.05.2017 17:34

V pátek 26. května se Masarykova veřejná knihovna připojila k akci Vsetínská noc. Akce se konala ve spolupráci několika vsetínských institucí v rámci festivalu muzejních nocí v České republice.

V tuto "noc" jste mohli putovat po několika místech ve městě a dostat se tak i na místa, která nejsou běžně veřejnosti přístupná. V kině Vatra jste se mohli podívat do promítací kabiny, v ZŠ Luh zase do kritu civilní obrany a na všech místech váš čekalo plno zábavy a dobrodružství.

V knihovně jsme si pro vás připravili tvoření v duchu komiksových a antických hrdinů, kdy jste si podle vlastní fantazie mohli nějakého hrdinu vytvořit a čekal zde i fotokoutek s hrdiny.

Jak to celé vypadalo a jak jsme se bavili se můžete podívat v naší fotogalerii :-).