Akce pro školy

Listopat 2017

Dolní náměstí

2.11. IVU Vyhledej, prezentuj, zapamatuj si, 3. A ZŠ Sychrov, 8:30

3.11. IVU Vyhledej, prezentuj, zapamatuj si, 3. B ZŠ Sychrov, 10:30

6.11. Podzim a Kam zmizel medvídek Bobík?, MŠ Teddy bear 8:50

7.11. Největší poklad, 2. B ZŠ Trávníky, 8:30

8.11. Roald Dahl, 5. A ZŠ Sychrov, 8:30

9.11. Macourkoviny, 3. A ZŠ Trávníky, 8:30

2.11. IVU Vyhledej, prezentuj, zapamatuj si, 3. A ZŠ Sychrov, 8:30

13.11.Skládám básně, je mi krásně, 4. B ZŠ Trávníky, 8:30

14.11. Moje nejmilejší večerníčky, 1.B ZŠ Sychrov, 8:30

20.11. Skládám básně, je mi krásně, 4. C ZŠ Trávníky, 8:30

21.11. Humor v básničkách pro děti, 3. B ZŠ Trávníky, 8:30

27.11.  Vánoční tradice, 5. C ZŠ Trávníky, 8:30

30. 11. Fantasy literatura, 7. třída ZŠ Integra, 8:00

 

Luh

1. 11. Všichni letí na koštěti, 2.C Luh, 8:10

1. 11. Halloween, ŠD Luh – 3. odd., 13:00

1. 11. Halloween, ŠD Luh – 5. odd., 14:00

3. 11. Tajemství jedné knihovny, MŠ Luh, 9:00

3. 11. Strašidelné příběhy, ŠK Ohrada, 13:30

7. 11. IVU – Za pohádkou do knihovny, 1.B Ohrada, 8:30

8. 11. IVU – Valašsko ve zdrojích, 5.A Ohrada, 8:30

9. 11. IVU – Valašsko ve zdrojích, 5.B Ohrada, 8:30

10. 11. IVU – Za pohádkou do knihovny, 1.A Ohrada, 8:30

10. 11. Letem knižním světem, ŠD Ohrada, 13:00

15. 11. Humoristická poezie, 2.C Luh, 8:10

14. 11. Strašidelné příběhy, ŠD Ohrada, 13:30

21. 11. Humoristická poezie, 3.B Luh, 8:10

23. 11. Strašidelné příběhy, ŠD Luh, 13:00

29. 11. Zvířecí hrdina, 2.C Luh,  8:10

 

Rokytnice

1.11. Mraveneček na cestách, MŠ Rokytnice Kuřátka, 9:00

3.11. O vodě, MŠ Benátky Lístečky, 9:00            

6.11. Knížka, MŠ Rokytnice Sluníčka, 9:00

7.11.  Gruffalo, MŠ Rokytnice Broučci, 9:00

8.11.  IVU - Nebuď, čuně!,  4. třída ZŠ Integraf, 8:00

9.11.  Ruce to jsou dvojčata, 3. třída  ZŠ Integraf, 8:00

10.11. Knížka, MŠ Benátky Vločky, 9:00

15.11. Poezii, tu mám rád, 8:00                        

21.11. Macourkoviny, 2. třída ZŠ Integraf, 8:00

24.11. Kamil neumí létat, MŠ Benátky Květinky, 9:00     

 

Říjen 2017

Dolní náměstí

3.10.        Podzim, MŠ Na kopečku, 9:30

6.10.        Roald Dahl, 4. B ZŠ Trávníky, 8:30

9.10.        Roald Dahl, 4. C ZŠ Trávníky, 8:30

9. 10.       Exkurze, 6. B ZŠ Trávníky, 9:00

10.10.      Mraveneček na cestách, 2. třída ZŠ Turkmenská., 8:30

12.10.      Všichni letí na koštěti, 2. A ZŠ Trávníky, 8:30

13. 10.      Macourkoviny, 3. – 5. třída ZŠ Leskovec, 8:15

16.10.       Už zase skáču přes kaluže, 5. C ZŠ Trávníky, 8:30

17.10.       Macourkoviny, 3. B ZŠ Trávníky, 8:30

19.10.       Macourkoviny, 3. C ZŠ Trávníky, 8:30

20.10.        Roald Dahl, 4. A ZŠ Trávníky, 8:30

23.10.       Jak vznikly knihovny, MŠ Kobzáňova, 9:00

24.10.       Zastavení v pravěku, 5. A ZŠ Trávníky, 8:30

25. 10.      IVU – Valašsko, 5. A ZŠ Sychrov, 10:00

30. 10.      IVU – Bezpečí na sítí, 8. A ZŠ Sychrov, 8:15

30.10.        Podzim, 3. – 5. třída spec. ZŠ Turkmenská, 8:30

 

Luh

2. 10.     Vítání nových členů kroužku Knížátka, 15:00

2. 10.     Dobrodružné knížky, ŠD Luh – 2. odd., 13:30

3. 10.     Papuchalk Petr, MŠ Sychrov – Motýlci, 10:00

3. 10.     Strašidelné příběhy, ŠD Luh – 1. odd., 13:00

4. 10.     Ham, ham, ham – to si dám, MŠ Ohrada, 9:00

4. 10.     Pohádky, ŠD Luh – 3. odd., 13:00

4. 10.     Příběhy se zvířecím hrdinou, ŠD Luh – 4. odd., 14:00

11. 10.     Čtenářské deníky, 2.A Luh, 8:30

12. 10.     Mraveneček na cestách, MŠ Sychrov – Myšičky, 9:30

13. 10.     Čtenářské deníky, ŠK Ohrada, 13:30

16. 10.     Mraveneček na cestách, MŠ Luh - Rybičky, 9:00

17. 10.     Mraveneček na cestách, MŠ Luh - Motýlci, 9:00

17. 10.     Pohádkové příběhy, ŠD Ohrada, 13:30

18. 10.     Mraveneček na cestách, MŠ Luh - Včeličky, 9:00

19. 10.     Ham, Ham, Ham – to si dám, MŠ Luh - Broučci, 9:00

20. 10.     Dobrodružné příběhy , 3.B Ohrada, 8:30

23. 10.     Za pohádkou kolem světa, 2.B Ohrada, 8:30

25. 10.     Poprvé v knihovně, 1.C, 8:30

 

Rokytnice

2.10.     O vodě, MŠ Rokytnice Kuřátka, 9:00

3.10      O vodě, MŠ Rokytnice Večerníčci, 9:00            

9.10.     Grufallo, MŠ Rokytnice Sluníčka, 9:00

10.10.   Ve školce je prasátko, MŠ Benátky Květinky, 9:00

11.10.   Ve školce je prasátko,MŠ Benátky Vločky, 9:00

13.10.   O vodě, MŠ Rokytnice Květinky, 9:00

16.10.   IVU – Etiketa, 4. B ZŠ Rokytnice, 8:00

17.10.   Dawid Walliams, 5. třída ZŠ Integra, 8:00

18.10.   Macourkoviny, 3. A ZŠ Rokytnice, 8:00

23.10.   Kam pro knihu? Do knihovny., 3. třída ZŠ Integra, 8:00

23.10.   Kamarádka knihovna, 2. třída ZŠ Integra, 10:00

30.10.   IVU – Etiketa, 4. A ZŠ Rokytnice, 8:00