O nejlepší čtenářskou třídu - vyhlášení

10.03.2017 11:50

Ve čtvrtek 9. března proběhlo v Masarykově veřejné knihovně Vsetín slavnostní vyhlášení soutěže O nejlepší čtenářskou třídu.

Soutěž byla spuštěna v říjnu 2016 a teď dospěla do svého cíle. Našim úkolem bylo ze sedmi tříd, které doputovaly až dokonce vybrat tři nejlepší, které měly přečteny nejvíce knih. To se nám podařilo, takže jsme třídy mohli ve čtvrtek ocenit.

A jak že to celé dopadlo? :-)

Na krásném třetím místě skončila 4. A ZŠ Trávníky s panem učitelem Stanislavem Hašou, tato třída přečetla rovných 100 knih.

Druhé místo obsadily hned dvě třídy, a to 5. A ZŠ Luh s paní učitelkou Ivou Magnagovou a 4. třída ZŠ Integra s panem učitelem Josefem Kovaříkem.

První místo patří třídě 2. B ZŠ Ohrada (tato třída ovšem ještě o své ceně neví, neboť tento týden absolvuje lyžařský kurz). Vypravíme se za nimi v pondělí a ceny předáme :-). Ale určitě můžeme prozradit, že v této třídě bylo přečteno 118 knih.

Celkově se během celé soutěže přečetlo 579 knih.

Moc gratulujeme vítězům a naše díky směřuje i k třídním učitělům.

V neposlední řadě naše velké poděkování patří firmě Austin Detonator, která celou soutěž sponzorovala.

Již nyní se těším na další ročník soutěže, který vypukne v říjnu 2017 :-).

Více si o této akci můžete přečíst zde:

www.mvk.cz/knihovna/vsetin/co-se-deje-10037/?ID=10761&datum=2017-03#10761