Nocování v knihovně v Luhu

28.06.2017 13:22

V pátek se opět nocovalo v dětské knihovně v Luhu. Tentokrát ulehli do spacáků děti, které zde celý půlrok navštěvovali knihovnický kroužek. V 16:00 jsme vyrazili na exkurzi do „velké knihovny“ na Dolním náměstí, kde děti nejvíce zaujaly sklepy a knihovnický sklad. Poté jsme se vrátili zpět do naší „malé knihovničky“, kde jsme hráli různé hry a nechybělo i nějaké to  tvoření. Nejdůležitější část programu nás čekala až po setmění. Ve 22:00 jsme vzali baterky a vyrazili do lesa na stezku odvahy. Děti hledaly v lese různé indicie, které je měly dovést až k pokladu. Poslední nápověda ukázala, že poklad nebyl schovaný v lese, ale v knihovně za knížkami Astrid Lindgrenové. Před spaním jsme si pustili ještě lehce strašidelnou pohádku Usnula jsem, po které opravdu všichni usnuli J Ráno jsme dětem dali dáreček v podobě  společné fotky, která jim bude připomínat naše strašidelné nocování v knihovně.