Lovci perel

19.12.2016 08:25

Ve čtvrtek 15. prosince proběhlo v naší knihovně slavnostní vyhodnocení soutěže Lovci perel :-).

V letošním roce bylo v soutěži ohodnoceno 23 lovců všech "dětských" věkových kategoriích - byli tu lovci, kteří ještě sami neumí číst, ale i ti, kteří už pomalu odcházejí na střední školy. Celkově se letos soutěže zúčastnilo 165 lovců, ale jen právě těm oceněným se podařilo nasbírat více než 15 perel za rok. Dokonce máme mezi nimi i 10 superlovců, to jsou čtenáři, kteří nasbírali více jak 30 perel.

A jak to tedy dopadlo? Kdo jsou ti ohodnocení?

Nejlepší lovkyní perel se pro tento rok stala Sára Filipová, která nasbírala 71 perel. Další ocenění jsou:

Klára Hurtová - 68 perel

Jiří Fiala - 49 perel

Karolína Fialová - 48 perel

Jan Kegler - 46 perel

Barbora Holíková - 40 perel

Julie Nedomová - 37 perel

Petra Mrázková - 35 perel

Anna Smílková - 32 perel

Tereza Mičkalová - 30 perel

To jsou naši superlovci :-).  Ostatní oceněné děti ulovily 15 - 29 perliček:

Julie Pazdírková

Zuzka Braunerová

Eliška Pernicová

Ellen Štefková

Jáchym Zahradníček

Jana Oravcová

Karolína Ondrášková

Radim Křiva

Patrik Polák

Anežka Pernicová

Adriana Poláková

Jana Surá

Ela Pazdírková

Všichni ocenění dostali hezké ceny od knihovny a od sponzorů a na závěr dětem zatančily Texasky ze ZŠ Luh.

Chtěli bychom ještě moc poděkovat sponzorům:

Dům kultury - Kino Vatra, Vsetínská sportovní, s. r. o., Vertikon Zlín, Zábavní centrum Džungle Vsetín, Cukrárna Zrnko, Restaurace Pančava a město Vsetín. Všem patří velké díky.

Děkujeme samozřejmě i všem soutěžícím a těšíme se na další setkání, třeba při jiné soutěži nebo "jen" při půjčování knih v knihovně :-).