Tvoření ze starých knih

20.07.2016 21:27

Ve středu 20. července proběhla v rámci Prázdninové knihovny další tvořivá dílna, tentokrát v dětské knihovně na Dolním náměstí. Návštěvníci této dílny se mohli přesvědčit, že v knihovně vyřazené knihy nejen vyprodáváme, ale taky z nich umíme vytvořit něco hezkého. Dnes to byly myšky a slepičky :-).

Tato zvířátka vznikla za pomocí "book folding", což je vlastně technika skládání knih.

Vyrobit si myšku za námi přišly i děti z Diakonie Vsetín, ale nejen ty. Jak nám to všem dohromady šlo se můžete podívat v naší fotogalerii.

Další tvoření proběhne opět ve středu 27. července a budete to v knihovně v Rokytnici. Na dětském oddělení na Dolním náměstí budeme tvořit ještě 17. srpna, všechna tvoření začínají v 9:00 hod.