Nejlepší čtenářská třída - vyhodnocení

11.03.2016 10:25

Ve čtvrtek 10. března proběhlo v Masarykově veřejné knihovně na Dolním náměstí historicky první vyhlášení  soutěže "Nejlepší čtenářská třída".

V roce 2011 se v knihovnách založila nová tradice - oceňování nejlepších čtenářů. Za tu dobu se ocenil nejlepší čtenář mezi dospělými, dětmi, nejlepší čtenářská rodina nebo v loňském roce nejlepší čtenářský táta. Letos se tedy volila nejlepší čtenářská třída.

Děti z příhlášených tříd během měsíce února četly a četly a četly :-). Následně to, co přečetli zapsali do čtenářských listů a popřípadě doplnili ilustrací. Našim úkolem bylo potom, se sedmi přihlášených tříd, vybrat tu nejlepší. A že to byl úkol nelehký svědčí to, že nakonec jsme ocenili hned čtyři třídy. A to:

• 4. A Základní škola Luh
  • 2. A Základní škola Ohrada
  • 2. C Základní škola Trávníky
  • 4. B Základní škola Luh

Moc děkujeme všem dětem, které se zúčastnily a také velké poděkování patří jejich třídním pani učitelkám, bez kterých by soutěž nemohla proběhnout :-).